[email protected]
Bize Yazın

Hakkımızda

Vize Noktası olarak sektör tecrübemize ve koşulsuz müşteri memnuniyetine dayanan hizmet anlayışımız ile seyahatlerinizi planlamanıza yardımcı oluyoruz.

Vize Noktası, tüm dünya ülkelerine yapacağınız vize başvurularınızda alanında uzman ve yenilikleri takip eden ekibi ile vize danışmanlığı sunmaktadır. Tüm bu süreç uzman ekibimiz tarafından titizlikle takip edilerek, başvuru adımları gerçekleştirilmektedir. Sizlerle birlikte süreci başlattığımızda vize almak istediğiniz ülkenin konsolosluğundan randevunuz alınmaktadır. Başvurunuz için gerekli belgeler size bildirilerek randevu tarihine kadar dosyanız hazırlanmakta olup, başvurunuz sırasında herhangi bir sorunla karşılaşmamanız sağlanmaktadır. Gerekli dilde vize başvuru formlarının doldurulması, ilgili dilekçelerin yazılması, gereksiz bilgilerin ayıklanması, istenilen belgelerin sizlerden alınarak ilgili konsolosluğa iletilmesi, dosya oluşturulması, eksik evrakların tespit edilmesi, tarafınıza randevu alınması gibi süreçleri sizlerin adına gerçekleştirmesi ile birlikte, otel ve uçak rezervasyonlarınızın yapılması gibi işlemlerin tamamı Vize Noktası ekibi tarafından çözülmektedir.

Başvuru sonrasında ise pasaportunuz konsolosluktaki durumu yakından takip edilerek tarafınıza bilgilendirme yapılmaktadır. İşlemleriniz sonuçlandıktan sonra pasaportunuz tarafımızdan teslim alınarak size ulaştırılmaktadır.

Vize başvurusu yapılan bütün ülkeler için karmaşık ve zor olarak bilinen vize alma, form doldurma, randevu alma gibi işlemler için artık yanınızda Vize Noktası’nın olduğunu belirtmek isteriz. Vize işlemleriniz için kaybettiğiniz zamanı ve seyahatlerinizdeki aksilikleri en aza indirmeyi amaçlamaktayız. Yüksek müşteri memnuniyeti ve başarı yüzdemiz ile hedeflerimizi gerçekleştirdiğimizi farkında ve sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için çalışmaktayız. 

Sizler de vize başvuru işlemlerinizi riske atmadan, gönül rahatlığı ile Vize Noktası’nın uzman ekibinden yardım alabilir, başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. 

Copyright 2024 © Vize Noktası - Tüm hakları saklıdır.
Bize Yazın